Сьогодні у Рівному вшановували Тараса Шевченка

З нагоди 202-ї річниці з дня народження поета

На Майдані Незалежності відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Кобзарю та поетичний марафон під назвою «Іду на сповідь до Тараса». До акції міська влада залучила активну молодь міста. Говорить заступник начальника управління освіти, Катерина Сичик:

Загалом віддати шану Кобзарю пришли декілька сотень рівнян. Під час заходу школярі читали поезію Шевченка, виконували пісні, згадували життєвий та творчий шлях поета. Варто зазначити, що поетичний марафон та покладання квітів – тільки початок заходів, які нині проводяться в честь Тараса Шевченка. Детальніше із програмою святкування ви можете ознайомитись за писиланням.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень