Головний митник Рівненщини терміново скликає прес-конференцію

Начальник Рівненської митниці ДФС Олег Вавровський скликає прес-конференцію.

Як зазначається у повідомленні, головний митник Рівненщини розповість усі деталі його відсторонення від займаної посади, обшуки у квартирі його батьків та робочому кабінеті, а також про переслідування, погрози.

Початок о 14:00 годині у приміщенні Рівненської митниці (вул. Соборна 104).

Нагадаємо, Олега Вавровського  із заступниками звільнили з посади 25 вересня 2015 року наказом № 718  голови фіскальної служби України Романа Насірова.

У кінці січня 2016 року правоохоронці провели обшук у керівництва Рівненської митниці за місцем фактичного перебування її начальника Олега Вавровського. У результаті вилучили сховані в тайниках грошові кошти в еквіваленті понад півтора мільйони гривень. Точніше – майже 60 тисяч доларів та трохи більше тисячі євро. У фіскальній службі тоді зазначали, що вилучені кошти та речі можуть бути доказами їх здобуття службовими особами митниці злочинним шляхом.

У лютому Олег Вавровський повідомив, що Київський суд виніс рішення про те, щоб повернули кошти, вилучені під час обшуку у керівництва Рівненської митниці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень