Головний митник Рівненщини терміново скликає прес-конференцію

Начальник Рівненської митниці ДФС Олег Вавровський скликає прес-конференцію.

Як зазначається у повідомленні, головний митник Рівненщини розповість усі деталі його відсторонення від займаної посади, обшуки у квартирі його батьків та робочому кабінеті, а також про переслідування, погрози.

Початок о 14:00 годині у приміщенні Рівненської митниці (вул. Соборна 104).

Нагадаємо, Олега Вавровського  із заступниками звільнили з посади 25 вересня 2015 року наказом № 718  голови фіскальної служби України Романа Насірова.

У кінці січня 2016 року правоохоронці провели обшук у керівництва Рівненської митниці за місцем фактичного перебування її начальника Олега Вавровського. У результаті вилучили сховані в тайниках грошові кошти в еквіваленті понад півтора мільйони гривень. Точніше – майже 60 тисяч доларів та трохи більше тисячі євро. У фіскальній службі тоді зазначали, що вилучені кошти та речі можуть бути доказами їх здобуття службовими особами митниці злочинним шляхом.

У лютому Олег Вавровський повідомив, що Київський суд виніс рішення про те, щоб повернули кошти, вилучені під час обшуку у керівництва Рівненської митниці.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень