ДПІ захищає рівнян, які працюють

ДПІ у м. Рівному постійно проводиться робота, направлена на забезпечення соціального захисту працюючих мешканців міста Рівного. Крім того, вживаються заходи до суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату на рівні мінімальної, постійно проводиться індивідуальна роз’яснювальна робота з керівниками підприємств щодо недопущення порушень законодавства про оплату праці.

Так, у ДПІ м. Рівному з початку року під час шести робочих груп було заслухано 121 суб’єкта господарювання з числа юридичних осіб з питань виплати заробітної плати у розмірі не нижче встановленого законодавством. В результаті проведених заходів додатково до бюджету надійшло 40,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 4,0 тис. грн. військового збору.

Нагадаємо, що за порушення законодавства про працю саттею 265 Кодексу законів про працю України передбачена відповідальність. Зокрема, в разі неоформлення чи неналежного оформлення трудового договору, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тощо юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу. Розміри штрафів за ці порушення коливаються від однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, до тридцяти мінімальних заробітних плат за кожного працівника, щодо якого скоєно відповідне порушення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень