На Луганщину волонтери Рівненщини доставили 15 тонн допомоги

Українські військовослужбовці, що виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції на Сході, допомогли представникам Рівненської волонтерської організації «Справа миру» безпечно доставити гуманітарну допомогу в населені пункти Луганської області.
Як повідомив офіцер групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» капітан Олександр Пєснін, майже п’ятнадцять тон продуктів харчування, одягу та засобів гігієни було зібрано небайдужими громадянами Рівного, Дубно, а також родинами військовослужбовців Оперативного командування «Захід».

- Завдяки наданому військовими паливу та супроводу небезпечними прифронтовими дорогами до населених пунктів Станиця Луганська, Попасна, Тошківка, Гірське, Щастя та інших, доставлені харчові та гігієнічні набори, що стануть у пригоді мирним мешканцям, які уже довгий час потерпають через пошкоджену соціальну інфраструктуру, – наголосив Олександр Пєснін.

Крім того, за словами офіцера, у дитячі будинки і навчальні заклади Луганщини доставлені зібрані благодійниками продукти харчування, дитячий одяг та іграшки.
[media=56074]

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень