

«Атеш» публікує кадри
Цікаві фото Кримського мосту публікує агенство «Атеш», яке відоме тим, що регулярно оприлюднює фото та інформацію з окупованих територій України.
Конкретно про Керченський міст повідомляють наступне:
Агент «АТЕШ» розвідав Кримський міст, і повідомив, що він потребує екстреного ремонту.
Внаслідок отриманих пошкоджень відбувається деградація конструкційних елементів моста, що призводить до обсипання його окремих частин.
Ставлення до його стану стає дедалі зневажливим, ніхто не приділяє йому належної уваги.
Також варто зазначити, що кількість комплексів ППО в Криму продовжує зменшуватися, що робить міст ще більш уразливим.
Ми продовжуємо спостереження за стратегічно важливими об'єктами на півострові та повідомляємо важливі дані для планування подальших операцій.
Радіо Трек: НОВИНИ
Нововведення з 1 вересня у всіх школах: які зміни будуть для учнів та вчителів
Це, м'яко кажучи, дивує: яку зарплату мають військові у Польщі та в Україні
Остання цифра дати народження підкаже, ким ви є насправді: перевірте свою
За скільки «Кинджал» долетить до Рівного: названо час
Наполегливість – Скорпіонам, час рухатись до мрій – Ракам: гороскоп на 17 червня
В ГУР розповіли, як знищили російський корабель «Сергій Котов», вартість якого 65 млн доларів (ФОТО/ВІДЕО)
Агентки 007: Дві українки-красуні у Криму витончено ліквідували окупантів та ФСБшників
Журналістка з Криму: «Жодного разу не мала я таких переживань щодо – наступного Нового Року»
Крим — 25-та область: 20-річна блогерка Верба «вразила» знаннями (ВІДЕО)
Море вийшло з берегів, вітер викорчовує дерева: Наслідки шторму в Криму (ВІДЕО)
На вулиці Дубенській зaгублено aвтомобільний номер ВК2916ВО. Він може бути в рaйон AЗС WOG.
У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером: 063 712 36 57 — Олександра
Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек повідомили наші слухачі. На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798