Катя з «Холостяка» показала зуби: Лозовицька поставила Мудру на місце (ВІДЕО)

Мудра заявила, що Катя ніколи не кохала Алекса

Катя Лозовицька, яка перемогла в реаліті «Холостяк» і отримала обручку від Алекса Топольського, але незабаром з ним розлучилася, нарешті показала зуби.

Модель відповіла на критику іншої учасниці шоу - фіналістки Саші Мудрої. 

Лозовицька не стала мовчати, дізнавшись про те, що її знову полили брудом. Модель відповіла на питання про те, що вона думає про слова Мудрої.

Так, в недавньому інтерв'ю Саша Мудра заявила, що між Алексом Топольським і Катею Лозовицькою не було хімії і Катя не кохала Топольського.

 

Вона вважає, що цей союз був заради статусу, а сама модель нібито дуже нудна.

Катя відповіла. Вона заявила, що не дивилася цього інтерв'ю і не цікавиться життям інших дівчат. За словами Лозовицької, її абсолютно не хвилює критика.

— Та нецікаво мені це. Я особисто собі не дозволяю давати публічно оцінку рисам, почуттям інших людей, аби здатися кращою. Інше мене не хвилює, - написала Катя.

Також вона заявила, що якщо хтось вважає її «нудною», то просто погано її знає. В цілому, Лозовицька спокійно реагує на критику, проте не дає себе ображати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень