Фаворитка Мудра показала своє справжнє «обличчя»: хто переміг у «Холостяку-12» (ВІДЕО)

Неочікуваний фінал

13 січня відбувся фінал найромантичнішого шоу «Холостяк» з Алексом Топольським у головній ролі. За його серце боролися багато дівчат, але до фіналу дійти вдалося тільки двом - Саші Мудрій і Каті Лозовицькій.

Романтична церемонія пройшла на острові Мадейра. Дівчата йшли на зустріч до Топольського в розкішних сукнях, а він чекав на них на дуже красивій локації з обручкою.

Звичайно, кожна з них мріяла отримати цю заповітну обручку від холостяка, адже, як зізналися дівчата, вони вже закохані в нього. Але здійснити свою мрію вдалося тільки одній.

В ході фінальної церемонії стало відомо, що серце Алекса вдалося підкорити моделі Каті. Він сказав, що завжди був зачарований її жіночністю і недоступністю, і намагався зрозуміти, що стоїть за її стриманістю, які почуття, і чи є вони.

— Коли я почув, яким ти бачиш наші майбутнє, відчув твої бажання, твою віру в нас, в моєму серці зазвучало твоє ім'я. Тепер я знаю, що таке закоханість.

 

Це те, що я відчуваю до тебе. І вірю, що це почуття взаємне. Вірю, що воно зробить нас щасливими. Я хочу бути з тобою, - сказав Топольський і вручив Каті обручку.

— Я теж хочу бути з тобою, - відповіла переможниця шоу.

А ось Саша Мудра так і не здобула перемогу в шоу, попри те, що саме їй шанувальники пророкували перемогу. Алекс сказав, що з Сашею його серце билося частіше, проте його завжди бентежило те, що дівчина ідеалізує стосунки, ніби не розуміючи, що в житті бувають і труднощі. За його словами, поставши перед труднощами, Саша може влаштувати бунт, і її закоханість одразу ж зникне. 

Також холостяк додав, що пристрасті між ними недостатньо для того, заради чого він прийшов на цей проєкт.

— Я відпускаю тебе. Сподіваюся, ти теж мене відпустиш, - сказав Алекс.

 

— Шкода, що так відбувається. Я бачу по-своєму, а ти по-своєму. Кожен має на це право, - відповіла Мудра.

Однак, коли дівчина сіла в авто, вона почала поводитися досить зухвало і, на думку глядачів, нарешті показала своє істинне обличчя.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень