Картини-ілюзії покажуть у Рівному

Їх автор - відомий український художник Олег Шупляк

49-річний Олег Шупляк (на фото вгорі) - викладач рисунку та живопису Бережанської дитячої хуложньої школи, що на Тернопільщині. Має освіту архітектора після закінчення Львівського політехнічного інституту. Працює в галузі станкового живопису у різних напрямках. Є учасником понад двох десятків всеукраїнських та міжнародних виставок:

Широку популярність у світі здобула його серія «Двовзори» (авторська назва картин-ілюзій з подвійним змістом, де на одному полотні можна побачити не лише портрет, й пейзаж або жанрову сцену). 

Незвичайні картини можна буде побачити з 11 листопада у виставковій залі міського будинку культури Рівного. Тут у цей день о 15 годині відкриють персональну виставку художника «Дивосвіт Олега Шупляка».

Ось приклади картин-ілюзій Олега Шупляка, де можна на одному полотні побачити не тільки портрети Тараса Шевченка, Лесі Українки, а й ілюстрації до їхніх творів: 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень