Канада ремонтуватиме українські в'язниці?

Канада розглядає можливість участі у реформі пенітенціарної системи України шляхом реконструкції кількох в'язниць у країні, повідомляє "Укрінформ" із посиланням на міністра юстиції України Павла Петренка.

"Я запропонував до співпраці проект реформи українських в'язниць, і вони взяли його в роботу" - зазначив він.

Разом з цим Петренко зауважив, що перемовини про участь у пілотному проекті із ремонту українських в'язниць ведуться також із Норвегією та Великобританією. "Норвегія зараз відпрацьовує з нами обрання пілотної області, де за рахунок власних коштів реконструює усі колонії і побудує систему апробації. Такі само переговори ми ведемо з Великобританією" - сказав він.

При цьому Петренко підкреслив, що звернувся до канадської влади також із запитом на отримання технічної документації сучасних закладів обмеження волі.

"Ми розуміємо, що виділення технічної допомоги потребує кількох місяців планування та бюджетування, тому спершу попросили у них проекти і технічну документацію нових в'язниць", - зауважив він.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень