Канада ремонтуватиме українські в'язниці?

Канада розглядає можливість участі у реформі пенітенціарної системи України шляхом реконструкції кількох в'язниць у країні, повідомляє "Укрінформ" із посиланням на міністра юстиції України Павла Петренка.

"Я запропонував до співпраці проект реформи українських в'язниць, і вони взяли його в роботу" - зазначив він.

Разом з цим Петренко зауважив, що перемовини про участь у пілотному проекті із ремонту українських в'язниць ведуться також із Норвегією та Великобританією. "Норвегія зараз відпрацьовує з нами обрання пілотної області, де за рахунок власних коштів реконструює усі колонії і побудує систему апробації. Такі само переговори ми ведемо з Великобританією" - сказав він.

При цьому Петренко підкреслив, що звернувся до канадської влади також із запитом на отримання технічної документації сучасних закладів обмеження волі.

"Ми розуміємо, що виділення технічної допомоги потребує кількох місяців планування та бюджетування, тому спершу попросили у них проекти і технічну документацію нових в'язниць", - зауважив він.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень