Румунські в'язні масово пишуть наукові роботи

Із цього приводу прокуратура навіть розпочала спецрозслідування

Відповідно з офіційною статистикою, в 2015 році мешканці румунських тюрем опублікували 340 праць (у 2014 році - 90). На думку прокуратури, яка почала офіційне розслідування, несподівана жага ув'язнених до науки може бути пов'язана зі специфікою законодавства Румунії: воно передбачає, що за кожну випущену книгу термін ув'язнення скорочується на 30 днів.

В останні місяці за грати в ході антикорупційної кампанії потрапили багато високопоставлених політиків і заможних бізнесменів, які цілком можуть дозволити собі замовити написання книги вченим. Прокуратура Румунії проводить перевірку викладачів вузів, які значаться науковими керівниками, а міністерство юстиції запропонувало зовсім скасувати цю норму, щоб виключити зловживання.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень