Як кіт «ФеНоМен» і Богдан Гапяк влаштували дітям свято (ФОТО)

Відкривши новий майданчик

Новий дитячий майданчик відкрили на вулиці Фабричній у Рівному. Ігрова зона з’явилася на місці напіврозваленої фортеці для дітей за кошти міського бюджету та сприяння керівника Фабрики нетканих матеріалів Богдана Гапяка.

Депутат влаштував справжнє свято для дітлахів на новому майданчику, розповідає Богдан Гапяк:

Зібралося близько ста діточок. Ми відкрили майданчик, з анімацією, конкурсами та розвагами для малечі, заохочувальними призами. Усі діти отримали у подарунок цукерки, могли безкоштовно поласувати солодкою ватою. 

Дитячим святом заправляв кіт "ФеНоМен" – талісман «Фабрики Нетканих Матеріалів», який з минулого року бере участь у подіях, пов’язаних іх фабрикою. Богдан Гапяк задоволений тим, що вулиця Фабрична із занедбаної околиці поступово перетворюється на затишний куточок Рівного. Міський голова Рівного Володимир Хомко звертає увагу на успішний приклад спільної роботи депутата з громадою:

Дитячий майданчик у дворі гуртожитку на Фабричній, 16 – чудовий приклад співпраці депутата, громадськості та влади. А звідси й чудовий результат, який, очевидно, вплине на авторитет депутата. І, з моєї точки зору, абсолютно заслужено.

 

Що стосується вулиці Фабричної взагалі, то зверніть увагу на те, скільки нового тут з’явилося за останні роки. В кожному районі міста, де є активний і авторитетний депутат, зараз відбуваються такі позитивні зміни. І, на жаль, є приклади, коли все навпаки.

Зазначимо, що окрім цього майданчика, з ініціативи Богдана Гапяка було зроблено чимало інших речей для поліпшення інфраструктури мікрорайону. Так, улітку було відкрито спорткомплекс, що складається з міні-футбольного поля, баскетбольного майданчика та тренажерів, біля входу на «Нетканку» облаштовано гарну зону відпочинку, де реставрували і запустили фонтан, впродовж останніх двох років на день працівника легкої промисловості відбувається свято вулиці Фабрична під назвою «Мануфактура»

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень