Дистанційне навчання у школах Рівного: результати

Скарг від батьків було небагато

Дистанційне навчання у Рівному пройшло задовільно. Про це повідомив начальник міського управління освіти і науки Василь Харковець.

Учні засвоювали навчальну програму з використанням технологій дистанційного навчання, використовували різні інформаційні платформи, месенджери та активно співпрацювали з вчителями. Однак не обійшлось і без скарг від батьків, каже Василь Харковець:

Були певні моменти у деяких закладах. Найчастіше через фізичне виховання.

Але багато нарікань не було.

 

Зазвичай скарги були через комунікативні засоби. Багато дітей були по селах, де не було якісного інтернет-зв'язку. 

Але практично всі діти виконали підсумкові і надіслали свої роботи вчителям.

Він зауважив, що вчителі уже почали надсилати батькам табелі про успішність учнів. Учням 1-8-х та 10-х класів рекомендовано надіслати копії документів електронною поштою, а оригінал вручити у вересні.

Випускникам 9-х класів свідоцтва про здобуття базової середньої освіти віддадуть особисто в руки, адже вони можуть продовжити навчання у закладах професійної освіти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень