Instagram заборонив #море

Бо це може «завдати шкоди здоров'ю або навіть призвести до смерті»

Інстаграм обмежив перегляд фото і відео з хештегом #море. Тепер, якщо ви захочете подивитися зображення моря, замість  цього побачите попередження:

Публікації зі словами або тегами, які ви шукаєте, часто спонукають до поведінки, яке може завдати шкоди здоров’ю або навіть призвести до смерті. Якщо ви переживаєте важкі часи, ми хотіли б допомогти вам.

Пости за хештегом все одно можна подивитися, для цього потрібно натиснути на кнопку «Показати дописи». При цьому з хештегом #пляж, #прогулянка, #вулиця і #sea все в порядку - пости відображаються як зазвичай, без будь-яких попереджень.

 

Крім того, Інстаграм пропонує отримати підтримку. Якщо натиснути на відповідну кнопку під плашкою з попередженням, відкриється розділ «Ми можемо допомогти?». Там є пункти «Поговоріть з другом», «Поговорити з волонтером телефону довіри», а також є поради, як самостійно знайти підтримку у важкий період.

Чому саме хештег #море потрапив у «чорний список» і як фото моря можуть завдати шкоди здоров’ю, залишається загадкою.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень