Інспектори обстежили рівненські водойми

«Басів Кут», «Лебединку» і не лише

До Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшла інформація про погіршення умов існування водних біоресурсів поблизу сіл Мятин та Хорупань Дубенського району Рівненської області.

Спеціалісти виїхали на вказане місце та взяли пробу води для аналізу на вміст розчинного кисню у воді.

За результатами досліджень встановлено, що вміст розчинного кисню в цій водоймі становить 2,87 мг/л, що свідчить про його низький рівень у водоймах рибогосподарського водокористування становить не менше 6 мгл.

 

З метою попередження загибелі водних біоресурсів та вжиття заходів з покращенням умов їх існування дану інформацію направлено до Рівненського рибоохоронного патруля та до місцевої ОТГ.

З підвищенням температури повітря існує загроза щодо погіршення умов існування живих біоресурсів (задуха риби) у водоймах області.
 
Так, зокрема спеціалістами Інспекції проведені відповідні заміри на вміст кисню у наступних водоймах міста Рівне:

озері «Басів Кут», озері «Гідропарк», озері в парку Молоді «Лебединка» та річці Устя у низці точок спостереження.

За результатами дослідження вміст розчиненого кисню у всіх пробах води перебуває в межах норми.

У зв'язку з ситуацією що склалася, це питання Державна екологічна інспекція Поліського округу бере під свій особистий контроль.

За інформацією "Вісті Рівненщини"

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень