Українцям на заправку в Угорщину – зась

Бензиновий туризм прикрили

Відсьогодні у сусідній Угорщині іноземцям заборонили заправляти автомобілі на АЗС.

Дозволено заправляти бензином та ДП тільки автомобілі з угорськими реєстраційними номерними знаками або якщо у водіїв є угорське посвідчення водія.

Причина такого рішення угорського уряду полягає в такому явищі, як «паливний туризм».

У середині листопада 2021 року в Угорщині обмежили вартість бензину та дизельного пального, внаслідок чого їхня ціна не перевищує навіть зараз 480 форинтів. Зараз це приблизно 38,73 гривні.

 

Спочатку обмеження вартості палива мало діяти 3 місяці, але потім його закінчення відтермінували до середини липня.

Ринкова вартість бензину нині перевищує 600 форинтів. Не дивно, що до Угорщини масово рушили автомобілісти з сусідніх країн, зокрема й з України, і почали там заправлятися.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень