Як вакцинуватися проти COVID-19 іноземцям, які перебувають на Рівненщині

Це доступна послуга для всіх

Іноземці, які проживають на території Рівненщини на законних підставах, можуть безкоштовно отримати щеплення проти коронавірусу.

Нагадаємо, в Україні розпочався п’ятий етап вакцинації, тож імунізуватися може кожен охочий. Записатися на вакцинацію іноземці можуть за такою ж процедурою, як і українці, говорить головний санітарний лікар області Роман Сафонов:

Іноземці можуть записатися на вакцинацію у пунктах щеплень, у центрах масової вакцинації, в електронну чергу за номером телефону. 

 

Дані про щеплення осіб, які тимчасово перебувають на території України, не можуть бути внесені у дані МОЗ, тому їм після першого щеплення видають паперовий документ, а після ревакцинації - міжнародний сертифікат про вакцинацію.

Вакциновані мають бути і студенти, які проживають у гуртожитках навчальних закладів Рівненщини, зауважив Роман Сафонов. Щеплення проводять добровільно, тож наразі це питання вивчають на рівні держави, аби не допустити спалахів COVID-19 у гуртожитках.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень