Як вакцинуватися проти COVID-19 іноземцям, які перебувають на Рівненщині

Це доступна послуга для всіх

Іноземці, які проживають на території Рівненщини на законних підставах, можуть безкоштовно отримати щеплення проти коронавірусу.

Нагадаємо, в Україні розпочався п’ятий етап вакцинації, тож імунізуватися може кожен охочий. Записатися на вакцинацію іноземці можуть за такою ж процедурою, як і українці, говорить головний санітарний лікар області Роман Сафонов:

Іноземці можуть записатися на вакцинацію у пунктах щеплень, у центрах масової вакцинації, в електронну чергу за номером телефону. 

 

Дані про щеплення осіб, які тимчасово перебувають на території України, не можуть бути внесені у дані МОЗ, тому їм після першого щеплення видають паперовий документ, а після ревакцинації - міжнародний сертифікат про вакцинацію.

Вакциновані мають бути і студенти, які проживають у гуртожитках навчальних закладів Рівненщини, зауважив Роман Сафонов. Щеплення проводять добровільно, тож наразі це питання вивчають на рівні держави, аби не допустити спалахів COVID-19 у гуртожитках.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень