Інформація про дистанційно керовану терористом міну не підтвердилася, – Геращенко

З ним продовжують вести переговори

Правоохоронці не мають підтвердженної інформації про другу вибухівку, нібито закладену чоловіком, який захопив автобус із пасажирами у Луцьку. Однак продовжують шукати можливе місце закладення другої міни.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі каналу «Україна 24», передає ТСН.

У нас поки що немає підтвердження, що насправді існує другий вибуховий пристрій, яким він може керувати дистанційно. Поки що немає інформації про місцезнаходження. Було сказано абстрактно, що такий пристрій є, – сказав він.

За словами Геращенка, зараз вивчаються шляхи пересування терориста «у сподіванні знайти зачіпку, де, можливо, такий пристрій розташований».

На запитання про вибухи і постріли, які періодично було чутно біля автобуса з заручниками, Геращенко відповів: «Я думаю, що це щось типу вибухових пакетів, неосколкові вибухові пристрої». Терорист викидає їх з вікон.

Він також повідомив, що подальші дії правоохоронців будуть зосереджені на переговорах, бо лише так можна гарантувати безпеку і заручників, і самого правопорушника.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень