Луцький терорист вийшов на зв'язок із сином заручниці (ЗАПИС/ВІДЕО)

По розмові він не виглядає неадекватом, але...

[media=190652]

Луцький терорист почав обдзвонювати родичів заручників, яких захопив в автобусі «Берестечко-Красилівка» вранці 21 липня. Крім того, «Максим Плохой» (як він сам себе іменує) дзвонить відомим журналістам, вимагаючи їх прибути на місце події.

Так, одна з жінок зателефонувала синові, якого попросила зв'язатися з якомога більшою кількістю ЗМІ, щоб озвучили його вимоги. Зокрема, запис потрапив на Censor.net, чого й вимагав Плохой.
 

В розмові жінка побоювалася штурму поліцією і говорила фрази: "Ми передамо вимоги..." і "Поліція може вбити всіх..."
 

Потім трубку взяв сам терорист і попросив сина заручниці зв'язатися зі ЗМІ та передати його вимоги.

Натисніть плей, щоб почути запис розмови

Крім того, він зв'язався через телефон ще однією заручниці з каналом «Прямий». Текст розмови з'явився в Facebook каналу.

«Вам зараз власниця цього телефону... У мене є певні вимоги коротше. Якщо їх не виконають тобто... Замінована одна вибухівка в людному місці Луцька. Замінований автобус, купа автоматичної зброї. Купа гранат. Зрозуміло?» - зокрема заявив Плохой.

Про те, що терорист з ним зв'язався, розповів і журналіст Юрій Бутусов. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Тільки що мені дзвонив той, що захопив автобус з людьми у Луцьку «Максим Плохой».

 

Каже, що має у своєму розпорядженні зброю і вибухівку. Люди в автобусі, з телефонів яких він здійснює дзвінки, сприймають його загрозу цілком серйозно. Він вимагає від журналістів поширення його вимог, які викладені у зверненні. Його вимоги опубліковані. Сказав, що хоче, щоб усі журналісти приїхали до нього», - написав Бутусов.

Нагадаємо, що терорист вимагає, щоб колишні і нинішні високопоставлені чиновники написали в соцмережах, що вони «терористи в законі», а Володимир Зеленський повинен написати:

«Фільм «Земляни» 2005 року. Дивитися всім»

Натисніть плей, щоб побачити сам цей фільм про жорстоке поводження з тваринами

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень