Імпорт авто в Україну: у серпні подешевшають навіть «Лексуси»

Саме таким є один із експертних прогнозів щодо розвитку ситуації на ринку автомобілів після початку дії закону з 1 серпня про зниження акцизу на вживані авто

Відтепер акцизний збір на деякі автомобілі знизиться щонайменше удвічі. Щоправда, існує низка певних вимог, за яких діє цей знижений тариф. Зокрема, автомобіль повинен бути випущений не раніше 2010 року, мати невеликий об’єм двигуна, та не повинен ввозитися з території країни-окупанта. Також авто повинно відповідати нормам Євро-5.

Як відзначає один з експертів, під обмеження літражу потрапляють не лише автомобілі середнього класу, а й досить елітні, як от «Лексуси» або «Ауді ТТ».

А ось підводним каменем впровадження акцизу є зменшення попиту на нові автомобілі. Детальніше про це генеральний директор ПАТ «Рівне-Авто» Вадим Тесленко:

Зниження акцизів на вторинний ринок однозначно негативно повпливає на ринок нових автомобілів. Прогнозується падіння продажу нових автомобілів від 20 до 40 відсотків. Звісно, це потягне за собою скорочення робочих місць персоналу, зв’язаного з продажем нових автомобілів.

Зауважимо, що пільгові умови нижчого акцизного збору будуть діяти лише за умови ввезеня особою лише одного транспортного засобу для власного користування. Якщо ж придбаний за таким акцизним збором автомобіль продати протягом одного року, то доведеться сплатити збір в повному обсязі.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень