Імена, з якими дитині буде важко: як не варто називати дівчинку

Ім'я – це не лише благословення, а й прокляття

Ім’я може серйозно вплинути на долю людини. Саме тому треба з обережністю обирати ім'я, яке буде носити ваша дитина.

Ми зібрали імена, якими, виходячи з їхнього значення, не бажано називати дитину

Самі по собі вони дуже гарні, однак пророкують дівчинці нещасливу долю і багато викликів по життю...

Віра

Назвавши дівчинку Вірою, ви подаруєте їй внутрішній стрижень, що допомагатиме їй долати будь-які перешкоди і стійко зносити мінливості долі. Однак у тому, що всі ці труднощі будуть, можете навіть не сумніватися – до свого благополуччя Віри, як правило, приходять через біль і втрати.

Тож, навіть якщо їм і вдасться досягнути неймовірних висот, на те, щоб порадіти цьому, сил просто не лишиться

Олександра

Як і всі володарки чоловічого імені, Олександри змушені культивувати та проявляти риси, характерні для протилежної статі. Їхня доля складається таким чином, що всі важкі турботи про сім’ю, родичів та й про хліб насущний лягають на їхні тендітні плечі.

І це при тому, що взагалі-то Саші ліниві і вважають за краще займатися чимось приємним, а не працювати на благо ближніх своїх.

Така невідповідність переваг і життєвих обставин часто робить їх існування просто нестерпним. Навряд чи саме такої долі ви бажаєте своїй дитині.

Інна

В Інн, як правило, дуже важкий характер, що не може не позначитись на їхніх стосунках з оточенням. Жінки з таким ім’ям не йдуть на поступки, але при цьому часто переконані, що всі навколо їм щось винні. Зважаючи на це, неважко уявити, що там, де інші люди з легкістю домагаються бажаного,

Інни наштовхуються на глуху стіну нерозуміння. При цьому вони від природи не вміють учитися на своїх помилках, тому все їхнє життя – безперервна боротьба, з якої вони рідко виходять переможцями.

Надія

Таке, здавалося б, світле ім’я дарує своїм володаркам дуже непросту долю. На Надій насправді завжди покладаються великі надії, бо від них усі чогось чекають... І Наді щиро намагаються виправдати очікування, відповідаючи вимогам по максимуму.

Проте для цього їм доводиться докладати величезних зусиль, тому якщо вони вчасно не отримують гідної похвали й адекватної віддачі, то просто ламаються.

Крім того, у них рідко складається нормальне особисте життя, і хоча в юності Надії мають багато шанувальників, до зрілого віку, як правило, приходять на самоті.

Ельвіра

Ельвіри, зазвичай, мають дуже кепський характер, причому вони не лише самі постійно конфліктують з оточенням, а й сварять між собою інших людей. Згодом це призводить до того, що з Елями перестають спілкуватися навіть найближчі і їх характер після цього псується ще більше...

Також, саме «завдяки» своєму характеру, цим пані тяжко довго триматись на одному місці роботи, що призводить до фінансових труднощів – попри на те, що вони часто обіймають досить високі посади.

Людмила

Людмили, як правило, дуже дорожать сім’єю (батьками, братами й сестрами, власними дітьми і чоловіками), але саме через близьких їм і доводиться переживати найсумніші події, які роблять їхнє існування невимовно тяжким...

Дуже часто вони невиправдано рано і за трагічних обставин втрачають тих, кого люблять, або ж змушені виходжувати хвору від народження дитину.

 

Такі випробування залишають надто глибокі рани в душі, не дозволяючи Людмилам радіти з того, що відбувається в інших сферах їхнього життя.

У них може бути скільки завгодно приємних моментів, але сім'я для них все ж на першому місці, тож навіть найменші негаразди затіняють усе навколо.

Тамара

Тамари часто зіштовхуються зі зрадами, а оскільки вони ще ті узурпаторки, то зрадництво переживають дуже важко – з нервовими зривами, серцевими нападами або просто в запої.

Крім того, жінки з цим ім’ям часто рано стають вдовами або не вживаються зі своїм першим чоловіком (і переважно це він їх кидає, не витримавши постійного «шторму»). Якщо Томам щастить, і вони створюють сім’ю вдруге, то настільки сильно емоційно прив’язуються до чоловіків, що буквально душать його своєю любов’ю і ревнощами, а себе – нескінченними підозрами і страхами.

І насамперед усе це дуже ускладнює життя самих Тамар, але вдіяти вони із собою нічого не можуть...

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень