Є три причини: ведучий з Маріуполя розповів, чому росіяни так ненавидять це місто

«Місто Марії» не скорилося у 2014

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков родом з Маріуполя. Там він народився і виріс. Там же під час війни померла його мама.

Нещодавно він поділився, що деякі колаборанти з числа містян, що вітають окупантів та допомагають їм будувати в зруйнованому місті «рускій мір» вважають його зрадником.

Андрій Бєдняков - фото з мережі
Андрій Бєдняков - фото з мережі

Андрій вважає, що росіяни ненавидять Маріуполь та так безжально намагаються його знищити, зокрема, тому що місто не скорилося у 2014 році.

Тоді українці звільнили його від самопроголошених формувань, які намагалися приєднати горде місто до так званих «республік».

- По-друге, «Азов». Для них це наче «червона ганчірка». І, по-третє, наші воїни просто так не віддадуть цю територію, – підсумував Бєдняков.

Телеведучий також розповів, що за останні вісім років в думках багатьох маріупольців відбулися зміни.

- Я особисто бачив, скільки людей змінилися за цей час. Знав достатньо тих, хто казав, що потрібно було і їм «туди» приєднатись, а потім поступово змінили свою думку. Спочатку ж ніхто не розумів нічого, думали, що все буде добре, потім подивилися, що сталося з Донецьком, і зрозуміли, що туди не хочуть, – додав він.

Джерело: Obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень