І спорт неоднаково корисний. Звички, які зруйнують тіло

Попри широку рекламу, деякі вправи можуть завдавати більше шкоди, ніж користі

Кардіо 

Це надважлива частина тренування для серцево-судинної системи. Але! Не можна робити тільки кардіотренування. М'язи втрачатимуть тонус, якщо відмовлятися від силових вправ тільки на користь бігу.

Розтяжка

Нехтувати цим важливим елементом тренування не варто. Це те, що забезпечує вашому тілу гнучкість, допомагає уникати травм, і загалом підвищує витривалість м'язів.

Тренуватися через біль

Якщо з вашим тілом щось не так, перше, що ви відчуєте – біль. Ігнорувати його не можна. Інакше можна отримати травму, лікування якої відкине вас від тренувань надовго.

Забагато тренуватися

Навіть професійні спортсмени роблять вихідний. Ну, під час їхнього вихідного у них не три, а одне тренування. Але щоб уникнути виснаження, прислухайтеся до себе. Один день паузи шкоди не зробить, а тіло вам подякує.

Залучати окремі м'язи

Проаналізуйте свої заняття. Якщо працюєте з окремою групою м'язів, введіть хоч кілька разів на тиждень вправи для всього тіла. Рівномірне навантаження вкрай важливе.

Не зручні вправи

Робити вправи, які викликають суцільний дискомфорт – це помилка. Якщо вправа корисна іншим, це не означає що вона ідеально підходить саме вам. Аби не нашкодити тілу, робіть вправи, які вам комфортні, а нові й складні додавайте поступово, тільки коли їх опануєте добре.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень