Хто оплачуватиме пільги рівнян за користування залізничним транспортом?

Мова йде про потяги приміського сполучення

На останньому засіданні  Рівнеради депутати розглядали пропозицію забрати на баланс міського бюджету компенсацію Укрзалізниці витрат на перевезення пільгових категорій жителів Рівного.

Втім, не всі депутати погодилися з доцільністю такого рішення. Як відзначив депутат Олександр Довжаниця, в наступному році на міський бюджет і так буде велике навантаження, адже з нього відтепер буде фінансуватися ПТУ, медична сфера міста та багато іншого.

Щоправда, як відзначив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, перебрати на себе ці витрати місто повинне. І для цього вже створений свій механізм:

Зараз мова йде про те, щоб ці кошти ми надали субвенцією в обласний бюджет. Обласний бюджет таких субвенцій назбирає з усіх районів, і отримає таким чином комплексну суму. Потім, згідно зі спеціальною програмою обласної ради, перерахують вже на залізничний транспорт.

В результаті, це рішення депутати на голосуванні не підтримали - було лише 16 голосів "за". Втім, обіцяли до нього повернутися, адже нині покривати пільгове перевезення приміськими потягами просто нікому.

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень