Рівняни, яким призначили субсидію, мають обов’язково сплачувати щомісячний платіж

Навіть якщо у платіжках переплата

Про це в ефірі Радіо Трек наголосила начальник міського управління соцзахисту Віра Мельник. З її слів, згідно з постановою Кабміну, громадяни зобов’язані вносити щомісячну плату, розмір якої вказаний у повідомленні. Якщо оплата не здійснюється – субсидії можуть позбавити:

 

 

- Людина дивиться на останню графу, де написано «обов’язковий платіж», який вона зобов’язана кожен місяць платити. Ну і, звичайно, якщо вона стільки не напалює, або не використала стільки електроенергії, можна платити по факту. Але обов’язково щомісяця платити. Оскільки, якщо організація подасть, що один раз не заплатили, ми повинні припинити субсидію. Вибирає комп’ютер, комп’ютер не бачить, що у Вас переплата, він бачить, що Ви цей місяць не заплатили. Щомісяця обов’язковий платіж, хоч і меншу суму, але треба платити.

 

Крім цього, для пільгових категорій населення з 1 травня призначатимуть або пільгу, або субсидію. Тобто, у разі призначення субсидії, пільга відміняється. Якщо пільга вигідніша, аніж субсидія, потрібно звернутися в управління соцзахисту з проханням відмінити субсидію та призначити пільгу, або ж навпаки.

Також Віра Мельник зауважила, що через відсутність фінансування з держбюджету були певні збої в інформуванні населення щодо призначення пільг. Їх обіцяють розіслати в липні.

Варто додати, що управління соцзахисту має філії в кожному ЖКП, туди також можна звертатися за призначенням субсидії вперше. Адже, якщо соцвиплати були нараховані торік, їх автоматично перерахують.

До слова, зараз у Рівному призначено рекордну кількість субсидій.  А з початком опалювального сезону чекають подадьшого збільшення заявників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень