Рівняни, яким призначили субсидію, мають обов’язково сплачувати щомісячний платіж

Навіть якщо у платіжках переплата

Про це в ефірі Радіо Трек наголосила начальник міського управління соцзахисту Віра Мельник. З її слів, згідно з постановою Кабміну, громадяни зобов’язані вносити щомісячну плату, розмір якої вказаний у повідомленні. Якщо оплата не здійснюється – субсидії можуть позбавити:

 

 

- Людина дивиться на останню графу, де написано «обов’язковий платіж», який вона зобов’язана кожен місяць платити. Ну і, звичайно, якщо вона стільки не напалює, або не використала стільки електроенергії, можна платити по факту. Але обов’язково щомісяця платити. Оскільки, якщо організація подасть, що один раз не заплатили, ми повинні припинити субсидію. Вибирає комп’ютер, комп’ютер не бачить, що у Вас переплата, він бачить, що Ви цей місяць не заплатили. Щомісяця обов’язковий платіж, хоч і меншу суму, але треба платити.

 

Крім цього, для пільгових категорій населення з 1 травня призначатимуть або пільгу, або субсидію. Тобто, у разі призначення субсидії, пільга відміняється. Якщо пільга вигідніша, аніж субсидія, потрібно звернутися в управління соцзахисту з проханням відмінити субсидію та призначити пільгу, або ж навпаки.

Також Віра Мельник зауважила, що через відсутність фінансування з держбюджету були певні збої в інформуванні населення щодо призначення пільг. Їх обіцяють розіслати в липні.

Варто додати, що управління соцзахисту має філії в кожному ЖКП, туди також можна звертатися за призначенням субсидії вперше. Адже, якщо соцвиплати були нараховані торік, їх автоматично перерахують.

До слова, зараз у Рівному призначено рекордну кількість субсидій.  А з початком опалювального сезону чекають подадьшого збільшення заявників.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень