Відпочинок 2019 у Хрінниках на Рівненщині: ціни та умови

Тут є кілька баз відпочинку та оздоровчих комплексів

Фото Юрія Ойцюся

Хрінницьке водосховище створене у 1957 році на річці Стир, яка відноситься до басейну Прип’яті. Його створили, щоб забезпечити роботу Хрінницької гідроелектростанції, а також для відпочинку та риболовлі.

Розташоване водосховище в межах двох районів Демидівського Рівненської області та Горохівського Волинської області.

Площа водосховища - 2500 га. Глибина сягає подекуди до 3-7 метрів, на ямах та руслі річки буває і більше. 

Відстань з Рівного автодорогами - майже 90 км. 

База відпочинку «Мотор»

 

село Товпижин Демидівського району

Це база Державного  підприємства “Луцький ремонтний завод “Мотор”.

Керуючий базою відпочинку «Мотор» Михайло Шевчук розповів:

"Порівняно з минулим роком ціни на проживання у нас зовсім не змінилися. Тільки збільшився туристичний збір. Торік він був 1,75 гривні, в цьому році 20,86 гривні.

 

Плата за харчування також зросла. Було 204, а тепер 231 гривня. Це дворазове харчування на одну людину на день (сніданок та обід)".

Тут кімнати з холодильником, посудом (туалет, душ в дворі). Є номери покращенного типу:  в блоці три кімнати на блок — туалет, умивальник є гаряча вода, кухня (душ в дворі)  або кімната із туалетом й душем.

На базі також є кухня для приготування їжі, сауна з басейном, прокат катамаранів та човнів, більярд, мангал та дрова для шашликів.

 

База відпочинку «Маяк» 

 

село Хрінники Демидівського району

Власниця бази відпочинку «Маяк» Алла Крот розповіла:

Ціни у порівнянні з торішніми не змінилися. Двомісний номер коштує 300 гривень, чотиримісний звичайний - 500 і чотиримісний –люкс – 800. Лише тримісний номер коштував торік 380, тепер – 400. У дво- та тримісних кімнатах санвузол та душ - на блок, у чотиримісних - на кімнату.

 

На території є кафе, де можна замовити страви домашньої кухні. Є дитячий майданчик, прокат катамаранів, човнів, банана, таблетки. З розваг у нас – дискотека.

 

База відпочинку «Перлина»

 

село Хрінники Демидівського району

Тут налічується 20 місць.

Власник бази Максим Лещук поінформував:

"Ціни у порівнянні з минулим роком не змінилися: 125-150 з людини за місце за добу залежно від комфортності номера. Так, чотиримісний номер коштує 500 грн. У номерах – душ, санвузол, холодильник.

 

Є кафе, ігрова кімната для дітей, ігрові комп'ютерні приставки,

 

На вихідні на липень у нас вже неможливо замовити місця. Бо маємо постійних відвідувачів, які бронюють кімнати заздалегідь.  Хіба, можна приїжджати у будні".

Оздоровчий комплекс "Чайка"

 

село Хрінники Демидівського району

Комплекс належить "Укртелекому". Зараз тут оздоровлюють дітей. Втім, у серпні, коли будуть вільні місця, готові приймати на відпочинок і сім'ї.

Директор "Чайки" Світлана Олексійчук розповіла:

"Вартість путівки дитячої - 407 гривень за день (з 5-разовим харчуванням) та 432 гривні - для дорослого. Пріоритет відпочинку - 21 день". 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень