Хомко нагородив «особливих» студентів за значні спортивні досягнення (ФОТО)

Разом з подяками вони отримали цінні подарунки

23 квітня в актовій залі РДГУ відбулося нагородження студентів рівненських вишів та коледжів за значні спортивні досягнення у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Урочистий захід відбувся напередодні Міжнародного дня боротьби за права людей з особливими потребами. Його учасники отримали не тільки грамоти, а й цінні подарунки від міського голови Рівного.

Як зазначив сам Володимир Хомко,

Ніхто не повинен почуватися забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами. Пам’ятаймо про те, що серед нас є ті, хто щодня кидає виклик долі, збирає воєдино волю, життєві сили, терпіння і завзятість, щоб вистояти і жити гідно.

Окремо міський голова подякував всім, хто опікується людьми з особливими потребами, адже впевнений, що надання їм щоденної підтримки та допомоги — це справжній вияв людяності та любові до ближнього.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень