Хочете взяти участь у ЗНО? А паспорт у вас вже є?

Зміни у законодавстві

Відтепер для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні необхідно обов’язково мати  паспорт або ID-картку. Про це наголошує міграційна служба України, аби кожен охочий встиг вчасно підготувати необхідний документ.  Докладніше розповідає речниця Державної міграційної служби у Рівненській області Валентина Іванюк:

 

Норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі у ЗНО особами, яким станом на 1 вересня не виповнилось 16 років – скасована.

За словами Валентини Іванюк, такі зміни відбулись відповідно до вимог чинного законодавства, за якими паспорт громадянина України повинна отримати особа, яка досягла 14-річного віку. Виключення можливі лише для деяких категорій населення – для тих, хто проживає на окупованій території і немає можливості отримати паспорт, для іноземців та особам без громадянства. До слова, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання стартує 6 лютого і триватиме до 19 березня.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень