ЗНО з російської тепер не буде, а інші іноземні мови рівняни здаватимуть на слух

Такі зміни в іспитах принесла освітня реформа

Міносвіти погодили зміни у ЗНО, яке складатимуть випускники навесні 2018 року. Значні зміни відбудуться у складанні іспитів з іноземних мов. Тепер випускники обов’язково проходитимуть аудіювання, розповідає директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк:

Аудіювання введуть для основних іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська. Це буде вперше у 2018-му році. Воно потребує присутності в кожній аудиторії засобу для відтворення та відповіді на слух спеціальних окремих завдань. Це буде додаткове навантаження на відділи освіти.

Техніка має стояти в кожній аудиторії, каже Лариса Середяк. Додає, що таким чином тест з іноземних мов стає повноцінним. Тож у вступній кампанії 2018 року будуть дійсними тільки тести з іноземних мов, складені за новими правилами.

Крім того, з переліку іноземних мов тепер виключили російську, через надто малий попит на неї. Втім, нацменшини за бажанням можуть здавати російську у себе в школі. Реєстрація на ЗНО цього річ стартує з 6-го лютого та триватиме до 13-го березня. Основна сесія іспитів розпочнеться з 22 травня і триватиме до 13-го червня.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень