Хатні справи, на які просунуті господині вже давно не витрачають час

Бо є справи, які просто з’їдають час

Господині щодня щось роблять у будинку – миють, прибирають, перуть, чистять тощо. Але навіть, якщо ви фанат чистоти, можете сміливо відмовлятися від цих трьох справ по дому. Як показує досвід, вони лише забирають час.

Витирати чистий посуд

Радянські господині після миття посуду ретельно витирали кожну тарілку рушником. Легенда говорила, що якщо цього не робити, то на тарілках з'явиться жовтизна. Цей пункт можна сміливо викреслювати зі списку щоденних обов'язків. Немає сенсу протирати тарілки навіть чистим рушником, коли мікроби можуть бути і у ворсі. Тарілки чудово висохнуть і самі.

Складати спідню білизну

Спіднє ми міняємо щодня — одне беремо з шафи, інше кидаємо у прання. Якщо намагатись підтримувати в полиці з білизною ідеальний порядок, ця робота буде нескінченною. Дозвольте собі тримати цю полицю безладно.

Регулярно прати штори

Експерти запевняють, що штори достатньо прати кілька разів на рік. Раніше перед кожним святом господині замочували штори в марганцівці або в інших відбілюючих засобах. У цьому немає жодного сенсу. Регулярне прання робить тюлі тоншими і тьмяними. Сучасні господині тюлі регулярно пилососять, а перуть у машинці на делікатному режимі лише кілька разів на рік.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень