Харчування у дитсадках Рівного здорожчає!?

Для батьків, можливо, – ні, або незначно

Скільки коштує харчування одного малюка в дитячому садку?

Як повідомила заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, до цього часу у дитсадках норма витрат на триразове харчування дитини в ясельних групах складала 10 грн./день а в середній та старшій групах - 14 грн./день.

Зрозуміло, що на таку суму три рази в день прохарчувати дитину досить складно, тому не дивно, що ці норми вирішили збільшити.

Ми пропонуємо, це ще має затвердити міська рада, - каже Кульчинська, - збільшити норми витрат до 16-ти гривень для молодших груп, а для старших і середніх груп затвердити денні норми на рівні 20-ти грн. Це йдеться, нагадаю, про триразове харчування.

Чи означає це, що батькам тепер доведеться платити більше?... Однозначної відповіді Кульчинська не дала.

Справа в тому, що до сьогодні батьківська плата покривала 60% втират на дитяче харчування, а 40% брало на себе місто. Тепер, у зв'язку з підвищенням норми втират, ми одночасно пропонуємо зменшити батьківську частку в їх оплаті з 60-ти до 50-ти відсотків. Тобто, батьки та місто покриватимуть ці витрати у рівних пропорціях - 50/50. Але, повторюся, це все ще має затвердити сьогоднішня сесія.

До речі, за нашими даними, депутатам також запропонують звільнити батьків від оплати в дитячих садочках додаткових послуг з викладання дітям хореографії, англійської мови тощо.

Для цього Кульчинська пропонує затвердити 44 додаткові вакансії в дитсадках, одночасно повідомивши всіх батьків, що вони більше не повинні платити за будь-які додаткові гуртки, навчання тощо. Чи підтримає цю новацію депутатський корпус, ми дізнаємося незабаром. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень