ХАЕС готується до добудови двох енергоблоків. Президент видав важливий Указ

Підготовчі роботи уже розпочалися

На Хмельницькій АЕС таки добудують 3-й та 4-й енергоблоки.

Після візиту на ХАЕС, президент Володимир Зеленський доручив за два місяці винести на голосування до Верховної Ради законопроєкт про розміщення, проєктування та будівництво двох енергоблоків ХАЕС.

Гендиректор ХАЕС Андрій Козюра та президент Володимир Зеленський

За словами гендиректора промислового гіганта Андрія Козюри обговорення відбулося на початку вересня, а відповідний Указ Зеленського уже оприлюднено:

Вчора опублікували Указ президента в якому доручено Кабінету міністрів України виконати заходи з метою забезпечення сталого розвитку ядерної енергетики, подолання кризового стану з розрахунків за відпущену електричну енергію, а також подальшого розвитку ядерної енергетики України.

Андрій Козюра

Андрій Козюра підкреслив, що зведення нових енергоблоків – це створення тисяч нових робочих місць, а також значний крок до енергонезалежності України.

До слова напередодні на ХАЕС, в рамках підготовчого періоду будівництва енергоблоків №3,4, почала працювати робоча група, до складу якої увійшли фахівці «Атомпроектінжиніринг», «Атоменергомаш», НАЕК «Енергоатом», «Атомприлад», «КІЕП» та «Юженергобуд».

Члени групи уже відвідали будівельний майданчик недобудованих енергоблоків. Вони оглядають будівельні конструкції та споруд енергоблоків, об’єкти будівельної бази, обладнання на складах та опрацьовують питання щодо підготовчого періоду.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень