ON-LINE

Президент відвідав ХАЕС. Що сказав Володимир Зеленський про добудову двох енергоблоків

четвер, 10 вересня 2020
Крім того, він оглянув електростанцію та зустрівся з колективом підприємства

Напередодні з робочою поїздкою президент України відвідав Хмельницьку АЕС.

Петро Котін, т.в.о. президента Енергоатому доповів Володимиру Зеленському про поточний фінансовий та технічний стан атомної галузі та перспективи її розвитку. Зокрема, йшлося про подальшу диверсифікацію джерел постачання ядерного палива для українських АЕС та плани добудови енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС.

Президент підкреслив, що атомна енергетика є головною енергогенерувальною галуззю України.  Володимир Зеленський висловив впевненість у подальшому розвитку атомної енергетики України, й пообіцяв: найближчими днями буде проведено нараду за участі очільника Енергоатому Петра Котіна, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, т.в.о. міністра енергетики Ольги Буславець та фахівців-атомників.

Говорячи про перспективи добудови енергоблоків Хмельницької АЕС, він підкреслив:

Зараз на ХАЕС працює 5 тисяч робітників – це важливо. Якщо запустимо третій і четвертий блоки – впродовж будівництва і запуску ще буде в цілому по країні плюс 100 тисяч робочих місць. Мені здається, що це і є завдання, з яким державі треба розібратися, - зауважив президент.

За результатами наради на ХАЕС Глава держави поставив завдання розробити Стратегію розвитку атомної енергетики України з конкретними термінами виконання.

Також Президент доручить Кабінету Міністрів забезпечити фінансування будівництва третього та четвертого енергоблоків ХАЕС, розв'язувати питання заборгованості перед Енергоатомом та вивести Компанію на вищий рівень підпорядкування державного управління.

 Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено ключ

    Знайдено  ключ від автомобіля «Тойота». Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено таксу

    В районі Північного знайдено таксу чорного окрасу. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Втрачено техпаспорт

    У Рівному втрачено тех паспорт на автомобіль ВАЗ 207, виданий на прізвище Семенович Микола....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного