ХАЕС впроваджує роздільний збір сміття

На електростанції та за її межами

Турбота про довкілля є частиною соціальної відповідальності Хмельницької АЕС. Раціональне використання природних ресурсів, поетапне скорочення радіоактивних та нерадіоактивних відходів – пріоритетні завдання ХАЕС та Енергоатому.

У рамках реалізації екологічної політики відділ охорони навколишнього середовища ХАЕС впроваджує нові проєкти щодо поводження з відходами.

З нерадіоактивними відходами чотирьох класів небезпеки, які утворюються в процесі діяльності АЕС, енергокомпанія поводиться згідно з усіма встановленими вимогами: дотримуючись нормативів утворення відходів і лімітів на їх розміщення, а також отримавши необхідну ліцензію (дозвіл) Міністерства екології та природних ресурсів, яка дає право на збір, зберігання, утилізацію та видалення небезпечних відходів на майданчиках атомних станцій.

Зміни до Закону України «Про відходи», на які існує відповідна технологія утилізації щодо використання їх як вторинної сировини, спонукали колектив ХАЕС до їхнього сортування.

Першими результатами було значне зменшення утворення побутових відходів і відповідно зростання їх окремих видів (скло, пластик, папір, інше), які у вигляді вторинної сировини почали передаватися до ВП «Складське господарство», - зазначив начальник відділу охорони навколишнього середовища ХАЕС Олександр Левицький.

Зараз на стадії реалізації проєкт зі створення централізованих майданчиків роздільного збору відходів як на території атомної станції, так і її зовнішніх об'єктів. Наразі бетонуються, згідно з проєктом, ділянки території, де будуть змонтовані криті майданчики. На них встановлять спеціально закуплені 132 євроконтейнери.

Вже у поточному році очікується поява перших спеціально обладнаних майданчиків.

За матеріалами ХАЕС

Радіо ТРЕК у TelegramViber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень