ХАЕС нагадує про заборону відвідування санітарно-захисної зони станції

Йдеться про 3 кілометрову зону навколо підприємства

Служба фізичного захисту ХАЕС та Служба безпеки України застерігають мешканців та гостей Нетішинської, Острозької, Славутської та Ізяславської територіальних громад від несанкціонованого відвідування санітарно-захисної зони навколо Хмельницької АЕС.

У межах санітарно-захисної зони у зв’язку з введенням на всій території країни воєнного стану проводяться спеціальні охоронні заходи, зокрема військового характеру.

Останнім часом громадяни нехтують застереженнями щодо заборони відвідувати ліси, лісосмуги та водойми, які знаходяться в межах санітарно-захисної зони ХАЕС, що є чинником підвищеної небезпеки через проведення там вищезазначених заходів.

Громадян просять утриматися від прогулянок та відпочинку в межах зазначеної території, щоб уникнути непорозумінь, а головне зберегти своє життя та здоров’я.

 

Крім того, громадян просять повідомляти про випадки, якщо ви стали свідками появи в межах санітарно-захисної зони невідомих осіб, які викликають підозру.

Примітка: Межі санітарно-захисної зони ХАЕС складають 3 км від об’єкта й позначені відповідними покажчиками на місцевості.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень