ГУР про примусову мобілізацію на окупованих територіях: «Це спроба знищити Україну руками самих українців»

«Мобілізованих» українців хочуть кинути у найгарячіші ділянки фронту (с)

На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей путін хоче провести примусову мобілізацію.

Після її проведення ФСБ рф планує кинути «мобілізованих» українців у найгарячіші ділянки фронту на штурм позицій ЗСУ під контролем загороджувальних загонів. Фактично це спроба знищити Україну руками самих українців, – повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Крім того, на окупованих територіях росія планує провести псевдореферендуми. 

Для цього рф завчасно збирає особисті дані мешканців тимчасово окупованих територій, начебто для отримання «гуманітарної допомоги» або соціальних виплат.

 

В день «голосування» співробітники ФСБ заповнюватимуть бюлетені, користуючись отриманою інформацією, без згоди та фізичної присутності самих українців.

Провести  пропагандистські заходи кремль хоче для того, щоб нав'язати населенню росії та світу міфу, що «звільнене від нацистів населення областей почало боротися з націоналістичними батальйонами».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень