ON-LINE

Чому податківці Рівненщини досі розсилають паперові листи, а не користуються інтернетом

четвер, 09 серпня 2018
І тратять на конверти мільйони гривень

Ми повідомляли про те, що Головне управління ДФС Рівненщини провело тендер на закупівлю конвертів з марками на понад 20 млн грн. Це у рази більше, ніж в інших областях України.

Читачі тоді у Фейсбуку дивувалися, чому не можна створити електронний реєстр з інформацією щодо нарахованих сум податку, щоб не витрачати гроші на конверти:

Михайло Заремський Дикість яка. Паперові листи, Укрпоштою! За 100 тисяч грн можна було б зварганити повноцінний реєстр з даними по нарахованих сумах податку. Надати доступ до реєстру тій самій Укрпошті та державним банкам. Ще на 50 тисяч дати рекламу по місцевих радіо та телебаченню:


"Ви можете зайти за посиланням та, маючи електронний ключ, отримати доступ до всіх нарахувань на вашу особу. У кого немає ключа, то вам допоможуть в банках ... або відділеннях Укрпошти, де ви одразу і можете сплатити той податок."

 

У мене податок на землю щось менше 200 грн на рік. То треба 10-15 відсотків податку витратити тільки на те, щоб мені повідомити суму? Це, навіть, не маразм, це злодійство...

У ДФС Рівненщини пояснили, що вони мають електронний кабінет на сайті ДФС України і ним користуються платники податків, щоправда, не всі. Говорить головний державний інспектор відділу організації роботи Головного управління ДФС Рівненщини Тетяна Вакольчук:

В основному юридичні особи і суб’єкти господарювання-фізичні особи працюють через електронний кабінет платника. А питання стоїть по фізичних особах-громадянах. Вони так само можуть заходити в електронний кабінет. Але коли людина в селі платить за земельну ділянку, їй під’їхати отримати ключ, зареєструватися в електронному кабінеті, не маючи навіть комп'ютера… Можливо, з часом таке буде.

За словами Тетяни Вакольчук, про можливість користуватися електронним кабінетом вони постійно інформують платників податків через ЗМІ. Однак, на жаль, поки про це знають не всі. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного