ON-LINE

Грошей на матеріальну допомогу рівнянам виділятимуть менше

п'ятниця, 28 вересня 2018
Чітко визначать суму на рік, з якої й роздаватимуть гроші після перевірки

Гроші на матеріальну допомогу рівняни тепер не зможуть отримати через депутатів. Нагадаємо, що весною в міській раді підняли питання про те, що люди обходять положення ради про виділення матеріальної допомоги.

Згідно з ним прохання про виділення коштів має пройти через дві комісії.

Виконавчі органи мають перевірити матеріальний стан людини, чи вказана її хвороба чи проблема, після чого винести на сесію Рівнеради проект рішення про виділення коштів. І не більше п’яти тисяч гривень на одну особу.

Процедура займає близько двох місяців. Рівненські владці знайшли набагато швидший шлях – готувати проект рішення про виділення коштів з резервного фонду. Це не потребує стільки часу та дозволяє виділити набагато більше грошей.

 

Однак міський голова Рівного висловився, що це розбалансовує бюджет. На тому ж раніше наголосила його заступник Галина Кульчинська.

На останній сесії Рівнеради секретар ради Сергій Паладійчук розповів, що над цим питанням вже 5 місяців працює робоча група:

 

Протягом 5 місяців діяла робоча група, до якої в склад входили представники бюджетної комісії, медичної, долучалися голови фракцій і деякі голови комісій.

 

Мета була систематизувати та довести до якогось розуміння виділення коштів на матеріальні допомоги. Це готується до 2019 го року.

 

Він буде достатньо непростим з бюджетної точки зору. На рік фіксуватиметься сума, яка виділятиметься на матеріальні допомоги.

 

Там 2-2,5 мільйони. Коли будуватиметься бюджет, сума резервуватиметься. Досі вона не фіксувалася.

 

Лишається ще механізм, чи це буде поквартально розподілено ці кошти чи одним цілим на увесь рік. Далі цієї суми виходити не зможемо.

 

Окрім того, члени робочої групи домовилися, що гроші на матеріальну допомогу виділятимуть тільки в рамках вищезгаданого положення. Таке рішення мають ухвалити на наступній сесії Рівнеради у жовтні. 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного