Громадський бюджет: яка ідея рівнян завоює голоси та сотні тисяч гривень?

У перший тиждень вже є лідери

Половина терміну для голосування за громадські проекти у Рівному минула. Сьогодні у Рівненському ЦНАПі та приміщенні міськвиконкому члени контрольного відділу рахували зібрані бюлетені.

Кількість зібраних бланків у центрі – понад 500 і трохи менше зібрали у міськвиконкомі.

Станом на 24 жовтня проголосували більше тисячі людей.

Детальніше про цей процес розповідає член координаційного комітету, що стежить за голосуванням, Михайло Полюхович:

Ми з членами координаційного комітету, з громадськістю приймаємо заповнені бланки для голосування і будемо вводити їх в єдину електронну систему громадського бюджету. Там буде відображатися зведений результат – як електронний, так і паперовий.

Серед проектів вже є свої лідери, втім, їх рейтинг може з часом змінюватися, кажуть члени комісії. Загалом з понад 80 поданих проектів на голосування потрапили 27 великих, які коштують від сотень тисяч до понад мільйона гривень. Малих проектів потрапило 25. Їх вартість до 250 тисяч.

Серед усіх проектів найбільше голосів набрала ідея встановити на вулиці Данила Галицького дитячий майданчик. За словами членів комітету, батьківський комітет гімназії «Престиж», який подав проект на розгляд, заручився підтримкою батьків учнів.

Таким чином проект випереджає інші на кілька сотень голосів.

Низка рейтингових проектів громадського бюджету станом на 16:20, 20-го жовтня 2017-го року. Праворуч кількістю голосів виділяється проект біля "Престижу"

Інші успішні проекти набирають в середньому близько сотні, попри активне поширення інформації про них у соцмережах. До кінця всього процесу голосування лишилося 7 днів. По завершенню координаційний комітет підрахує кількість голосів і обере для фінансування з міського бюджету найуспішніші проекти.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень