Громадське обговорення щодо проблеми безпритульних собак проведуть на Рівненщині

Адже вуличні пси дошкуляють мешканцям

Про проведення громадського обговорення оголосили у Гощі. Його призначили

на понеділок, 12 лютого, на 16 годину у селищній раді.

Адже у селищі призупинили роботу зі стерилізації бродячих псів через відсутність місця для цього та перетримки тварин після операції (5 днів тварина має бути в теплому приміщенні).

Також селищна рада Гощі просить надсилати у письмовій формі

свої пропозиції та ідеї щодо варіантів вирішення проблеми безпритульних тварин і створення місця для стерилізації та перетримки після операції.

Окрім цього, влада Гощі пропонує допомогу у проведенні стерилізації та вакцинації домашніх собак. Такі послуги можуть надати ветеринари з Рівного. Вартість стерилізації 400 грн. Щоб домовитися з ветеринаром, пропонують звертатися до селищної ради за телефоном 2-14-25.

За інформацією селищної ради Гощі. 

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень