На Рівненщині жорстоко труять тварин

І вже не перший рік

У Квасилові, поблизу Рівного, впродовж останнього місяця зафіксували декілька випадків отруєння бродячих псів. Тварини здихають у дворах багатоповерхівок, де граються діти.

Про такі випадки зоозахисників повідомили місцеві мешканці. Вони стверджують, що у Квасилові діє догхантер –  це людина, яка свідомо знищує собак і для якої важливо, щоб її жертви мучилися перед смертю.  Хоча, за словами квасилівчан, є вірогідність того, що селищна рада Квасилова не може знайти іншого способу вирішення проблеми із бродячими собаками, тому труїть тварин.

Рівненський зоозахисник Алла Лосік каже, що тварин можна здати у рівненський притулок, проте за допомогою ніхто із селищної ради не звертався:

Ні селищний голова, ні будь-хто інший з квасилівської влади до нас не зверталися. Хоча сама я маю велике бажання допомогти.

 

Собак у Квасилові систематично труять уже протягом двох років. Хто це робить? Існує три версії. Перша і найбільш вірогідна – усе відбувається за згодою і під наглядом селищної ради. Друга – у Квасилові існує група неадекватних, хворих людей, так званих догхантерів, які мають постійну потребу вбивати. І, нарешті, третя – незадоволені мешканці селища труять собак самостійно.

 

Точно знаю, що один догхантер у Квасилові є. Це хлопчина. Сусіди вже неодноразово його на цьому ловили, подавали заяву до поліції, але жодної відповідальності за свої дії він так і не поніс.

Анна Лосік каже, що вбивство тварин ніколи нічого не вирішувало і не вирішить. Тож влада повинна більш цивілізовано підійти до проблеми.

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень