Готуються до екстрених ситуацій взимку: ВООЗ передала Рівненщині генератори

Куди їх направили

Генератори від ВООЗ потужністю від 500 до 1400 кВт отримали лікарні, водоканали та рятувальники Рівненщини.

Загалом в область надійшло 9 генераторів. Їх направили у лікарні Костополя, Вараша та Млинова. Також генератори отримали пожежно-рятувальні загони Дубна, Сарн, водоканали Березного та Дубна. 

Маємо бути готовими до екстрених ситуацій і в цьому опалювальному сезоні. Тому приділяємо особливу увагу альтернативним джерелам енергії. Чекаємо наступну партію обладнання, загалом має надійти 23 генератори.

 

Продовжимо укомплектовувати об'єкти критичної інфраструктури. У цьому дуже допомагає співпраця із партнерами з-за кордону, – зауважив голова Рівненської ОДА (ОВА) Віталій Коваль. 

Читайте також: Генератори продавати не варто: українців попередили, що наступна зима буде страшніше попередньої.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень