«Це тортури»: Рішення суду щодо «Паші Мерседеса» обурило представників УПЦ з Рівненщини

Кажуть, що рішення суду є «повним беззаконням»

На фото Павло Лебедь
На фото Павло Лебедь

Представники УПЦ з Рівненщини обурюються рішенням Солом’янського суду у Києві, який відправив митрополита Павла Лебедя (ред. – він же «Паша Мерседес») до СІЗО.  

Ми переконані, що рішення суду є повним беззаконням під прикриттям правосуддя.  Ув’язнення митрополита Павла – це тортури, адже владика є інсулінозалежною людиною. Європейські Конвенції з прав людини, Міжнародні Конвенції ООН прирівнюють ув’язнення інсулінозалежних людей до тортур.

 

Тому вимагаємо припинити знущання з ієрарха нашої Церкви, котрий зробив дуже багато для незалежної держави України, її народу, задля збереження культурної спадщини країни.

 

Митрополит Павло наш земляк, уродженець Рівненщини. Ми як громадяни України стаємо на його захист і висловлюємо йому повну підтримку, – йдеться у повідомленні.

Представники УПЦ додали, що митрополит Павло має на Рівненщині великий авторитет, кажуть, що він багато зробив для свого краю та села.

Джерело: Сайт Рівненської єпархії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень