Горіхова шкаралупа — справжня знахідка: що з неї роблять обізнані люди

Не викидайте шкарлупки

Сезон горіхів – у розпалі. Зазвичай люди шкарлупу викидають, а виявляється – дарма. Шкаралупа горіха може бути корисною як для вашого саду, так і для вашого здоров'я.

Чи можна використовувати шкаралупу волоського горіха як мульчу?

Шкаралупа горіха ідеально підходить як мульча для саду. Вона допомагає утримувати вологу в ґрунті, запобігає росту бур'янів і захищає коріння рослин від перегріву. Просто подрібніть шкаралупу і рівномірно розподіліть її навколо рослин. Це екологічно чистий і безкоштовний спосіб поліпшити ґрунт.

Що лікує настоянка шкаралупи волоського горіха?

Шкаралупа волоського горіха містить цінні мікроелементи, такі як кальцій і магній, а також антиоксиданти. Настоянка зі шкаралупи може бути використана для підтримки здоров'я кісток і суглобів, а також як природний засіб для зміцнення імунітету.
 
Для приготування настоянки просто засипте шкаралупу волоського горіха в скляну банку, залийте горілкою або спиртом і настоюйте в темному місці протягом декількох тижнів.

Як подрібнити шкаралупу волоського горіха в домашніх умовах?

Найпростіше взяти ступку, молоток або кавовий молоток. Просто пам'ятайте про безпеку і уникайте перестаратися, щоб уникнути пошкодження інструментів або отримання порізів.
Джерело: glavred

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень