Головний патрульний Рівненщини зустрів Новий рік біля ялинки

Правоохоронці відзвітували про роботу біля головних ялинок області

Масові заходи біля ялинок відбувалися у кожному районному центрі Рівненської області. На охорону громадського порядку задіяно майже 300 поліцейських та нацгвардійців. 

В цілому, святкування Нового року минули без грубих порушень громадського порядку. Правоохоронці дякують громадянам за розуміння до посилених заходів безпеки та бажають щасливого Нового - 2019 року! 

 

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень