Голова ОСББ у Рівному залишив мешканців без ремонту даху

Бо самовільно зареєстрував організацію

Фото ілюстративне

У Рівному мешканці багатоповерхівки стали заручниками конфлікту з головою ОСББ і залишилися без ремонту даху.

Будинок обслуговував ЖЕК і у 2018 році за кошти з міського бюджету мали провести ремонт.

Після цього мешканці хотіли створити ОСББ і навіть зібрали необхідні підписи. Однак, згодом вирішили змінити голову ОСББ.

Чоловік, аби не упустити посаду, зареєстрував об’єднання самовільно, сказав депутат міської ради Роман Яворський:

Дубенська, 46. Люди мали створити ОСББ. Вони зібрали підписи. Я був у них на зборах і сказав, нехай почекають. Дах зроблять і тоді створюйте ОСББ. І він мав бути там головою. Він забрав підписи і пішов тихенько в ЦНАП і зареєстрував ОСББ. Без протоколу зборів. Отакий цинізм у людей.

Цю ситуацію підтвердив і очільник ради голів ОСББ Роман Алексійчук.

За його словами, ситуація складна.

Тепер треба вести переговори з управлінням житлово-комунального господарства і ліквідувати реєстрацію ОСББ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень