Голова ОДА Рівненщини перевірив, як втілюються його ініціативи

Олексій Муляренко відвідав новий туристично-інформаційний центр

Як ми повідомляли, сьогодні у Рівному запрацював туристично-інформаційний центр. Він розташований у центрі міста, на вулиці Соборній, неподалік пам’ятника Марії Несвицької.

 На відкриття завітав і голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. У своєму дописі у Фейсбук він відзначив:

Ми хочемо, щоб кожен турист чи мандрівник легко орієнтувався в туристичних принадах області, а працівники центру допоможуть скласти цікавий маршрут. Тому мережа туристичних офісів діє вже в Острозі, Корці, Сарнах, Володимирці та Дубенському районі і Рівному!

Символічно, що завтра маю відрядження в Варміно-Мазурське воєводство, з якого власне й перейняв та запровадив цей проект, півтора року тому.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень