Гніздо шершнів знищили на Рівненщині рятувальники (ФОТО, ВІДЕО)

Комахи поселилися у гаражі

Щоб знищити комах, які понад рік тому оселилися у приватному гаражі в смт Клевань Рівненського району, власник гаража викликав у середу, 13 вересня, о пів на сьому годину вечора рятувальників. Адже досі, у яку б службу не звертався, йому не змогли допомогти.  

Рятувальники, прибувши на виклик, знищили небезпечних комах хімічною речовиною, оббризкавши шершнів зі спецбалона.   

 

За інформацією Головного управління Держслужби надзвичайних ситуацій Рівненщини. 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень