Рівненські рятувальники посилено працюватимуть протягом тижня

У зв’язку зі святами

З 21 по 28 серпня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області переведені на посилений режим несення служби.

Нагадаємо, що у період відзначення 26-ї річниці незалежності України для забезпечення реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та події в регіоні, в обласному управлінні ДСНС на цілодобовому чергуванні перебуває близько 200 чоловік особового складу та понад 50 одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. Про це повідомляє прес-служба Надзвичайників у Рівненській області:

У разі ускладнення ситуації передбачено збільшення чисельності сил і засобів рівненських рятувальників до 350  чоловік і 70 одиниць техніки.

Крім того, рятувальники здійснюють посилений моніторинг пожежної та техногенної безпеки для оперативного реагування на різного роду надзвичайні ситуації та події.

Мобільні групи здійснюють цілодобовий моніторинг, щодо недопущення пожеж в екосистемах області.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень