Небачене Рівне, або яким місто запам’ятали митці

У музеї показали як будувався Покровський собор та якою була вулиця Леніна

У Рівному вже готуються по святкування Дня міста.

Так,  у краєзнавчому музеї відкрили виставку робіт про Рівне. Тут можна побачити роботи іменитих художників, на яких зображене Рівне навіть довоєнних років.

Цікаво, що усі картини зберігають у фонді обласного краєзнавчого музею. Лише одна картинра на виставці – позичена. Це малюнок Георгія Косміаді, який на виставку передала його дочка Надія Косміаді.

Про унікальність виставки говорить старший науковий співробітник обласного краєзнавчого музею Оксана Лозян:

Взагалі тут є серії робіт, Ємілянова наприклад. Художник, який у 50-60х роках творив у Рівному. Є сучасний художник Олександр Гурістюк. Свого часу він подарував багато картин у музей. Він любить зображати старе місто, точніше те, що від нього залишилось. Тут до речі є картина, яка була написана на початку двадцятого століття, на ній зображений наш краєзнавчий музей. Цікаві є малюнки, яких ніде більше не побачите. Це процес будівництва Покровського собору. Є цікава картина вулиці Ленінської.

Виставка діятиме близько місяця у краєзнавчому музеї.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень