Гіпертонікам на замітку: вітамін, який знижує тиск

Дослідження проводили впродовж 6 років, та спостерігали за здоров'ям 12 тисяч осіб

Здатність нормалізувати тиск має вітамін В3. Якщо споживати цей вітамін регулярно, ризики гіпертонії знижуються на 35%.

Вітамін В3 покращує процес розширення судин, призводить до вироблення більшої кількості окису азоту, через що судина стає широкою. І тиск не підвищується.

Для того аби отримувати достатню кількість вітаміну В3 треба змінити свій раціон. Наприклад додати висівки, які багаті та В3 та арахіс. Також багато вітаміну містять дріжджі, але йдеться про свіжі дріжджі, а не їх вміст у випічці чи хлібі.

Зрозуміло, що є чимало сучасних препаратів які містять у своєму складі В3, але такий у правильному дозуванні зможу підібрати тільки лікар.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.

Джерело: МИГ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень